Adresë

310 Dhoma, Liangjiayingzi 2-59, Nanshao

Rruga,Kazuo, Chaoyang, Liaoning, Kinë

Posta elektronike

Telefoni

+1 213 461 8535

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pas dite

E shtune, E diela: Mbyllur

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni