Çantë paketimi e trajtuar me qese bari të maces

Përshkrim i shkurtër:

Çantat me bar mace përdoren për të mbajtur bar mace. Madhësia e çantave me bar të maceve bazohet në kapacitetin e qeseve. Materiali më i përdorur për çantat me bar mace është PET / PE ose BOPP / PE. Sipas kërkesave të sipërfaqes mat ose me shkëlqim, zgjidhni përkatësisht BOPP ose PET. Ne gjithashtu mund të shtojmë modelin e dritares në çantë, Kjo u lejon konsumatorëve të dinë më intuitivisht se çfarë ka në çantë.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Çfarë është çanta e paketimit të barit të maces?

Disa mace e kanë zakon të hanë bar. Arsyeja për këtë zakon nuk është unifikuar. Një pikëpamje është se macet hanë bar për të shtuar niacinën; një tjetër pikëpamje se macet do të hanë disa barëra për të kuruar sëmundjet. Pamja kryesore tani është se mund të ketë disa parazitë në zorrët e maceve, ose të gëlltisin disa flokë gjatë vetë-pastrimit të përditshëm, duke ngrënë disa bar mund të ndihmojnë në heqjen e këtyre qimeve ose parazitëve. Macet nuk tremben për të ngrënë këtë lloj bari mace. Shumë bar të pastër dhe të butë do të hahen. Pra, çdo bar për macet mund të quhet bar mace. Bari i maces është një artikull i domosdoshëm që nuk mund të injorohet! Llojet e zakonshme të barit të maceve përfshijnë grurë, setaria viridis dhe kështu me radhë.

Çanta me bar mace është një qese që përdoret për të mbajtur bar mace. Madhësia e çantës ndryshon në varësi të kapacitetit. Materiali më i përdorur për çantën me bar mace është PET / PE ose BOPP / PE. Sipas kërkesave të sipërfaqes mat ose me shkëlqim, zgjidhni përkatësisht BOPP ose PET. Ne gjithashtu mund të bëjmë projektin e dritares në çantë, Kjo u lejon konsumatorëve të dinë më intuitivisht se çfarë ka në çantë.

Nëse kërkesat për cilësinë e çantës janë më të larta dhe kërkesat për lagështi, oksigjen dhe rezistencë ndaj dritës janë më të larta, ne zakonisht rekomandojmë të shtoni një shtresë letër alumini prej argjendi në mes të materialit, e cila është më e bukur dhe më e përparuar. Sigurisht, disa klientë kërkojnë alumin të pastër për të bllokuar plotësisht dritën, oksigjenin dhe lagështinë, por kostoja do të jetë më e lartë. Si të dallojmë nëse shtresa e argjendit në mes është alumini i praruar ose alumini i pastër? Veryshtë shumë e thjeshtë. Thjesht vendosni burimin e dritës brenda çantës. Nëse mund të shihni njollat ​​e dritës në pjesën e jashtme të çantës, ajo është e veshur me alumin. Nëse nuk mund ta shihni vendin e dritës, përdoret alumini i pastër.
Disa klientë preferojnë të përdorin letër kraft për të bërë çanta, të cilat duken më të përparuara dhe të bukura.

cat grass bag,cat grass packaging bag,cat treat bag
cat grass bag,cat grass packaging bag,cat treat bag

Për ta bërë çantën të përdorshme, ne zakonisht shtojmë një zinxhir për të hapur dhe mbyllur hapjen e çantës në mënyrë të përsëritur. Pas hapjes, koha e ruajtjes së produktit mund të zgjatet ende.
Në mënyrë që të ndihmojmë konsumatorin përfundimtar të hapë qesen më lehtë, ne zakonisht shtojmë një pikë loti poshtë zonës së vulosjes dhe sipër zinxhirit.
Lidhur me modelin e ngjyrave të çantës, ju mund të modeloni ngjyrën dhe modelin sipas preferencave tuaja. Makina jonë e shtypjes me 9 ngjyra mund të rikthejë ngjyrën që dëshironi në një shkallë të lartë.

IMG_5812-300x300

  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni