FAQ

PYETJE T AS SHPESHTA

1, A jeni një fabrikë apo një kompani tregtare?

Ne jemi një fabrikë, e cila ndodhet në Provinca Liaoning të Kinës, të mirëpritur të vizitojmë Fabrikën tonë.

2, Cili është MOQ juaj?

Për produktet e gatshme, MOQ është 1000 copë, dhe për mallrat e personalizuara, kjo varet nga madhësia dhe shtypja e modelit tuaj. Pjesa më e madhe e lëndës së parë është 6000m, MOQ = 6000 / L ose W për qese, zakonisht rreth 30,000 copë. Sa më shumë që porosisni, aq më i ulët do të jetë çmimi.

3, A bën punë oem?

Po, kjo është puna kryesore që ne bëjmë. Ju mund të na jepni dizajnin tuaj direkt, ose mund të na siguroni informacionin bazë, ne mund të bëjmë dizajn falas për ju. Përveç kësaj, ne gjithashtu kemi disa produkte të gatshme, të mirëpritur të hetojmë.

4, Cila është koha e dorëzimit?

Kjo do të varet nga modeli dhe sasia juaj, por zakonisht ne mund ta përfundojmë porosinë tuaj brenda 25 ditëve pasi të konfirmojmë modelin dhe depozitimin.

5, Si mund të marr një kuotë të saktë?

Pls-et e para më tregoni përdorimin e çantës në mënyrë që të mund t'ju sugjeroj materialin dhe llojin më të përshtatshëm, p.sh., për arrat, materiali më i mirë është BOPP / VMPET / CPP, ju gjithashtu mund të përdorni qese letre artizanale, lloji më i lartë është stand up çantë, me dritare ose pa dritare siç dëshironi. Nëse mund të më tregoni materialin dhe llojin që dëshironi, kjo do të jetë më e mira.

Së dyti, madhësia dhe trashësia janë shumë të rëndësishme, kjo do të ndikojë në moq dhe koston.

Së treti, shtypja dhe ngjyra. Ju mund të keni më së shumti 9 ngjyra në një çantë, vetëm sa më shumë ngjyrë të keni, aq më e lartë do të jetë kostoja. Nëse keni metodën e saktë të shtypjes, kjo do të jetë e shkëlqyeshme; nëse jo, pls-të japin informacionin bazë që dëshironi të shtypni dhe na tregoni stilin që dëshironi, ne do të bëjmë dizajn falas për ju.

Së katërti, sasia. Sa më shumë, aq më lirë.

6, A duhet të paguaj koston e cilindrit sa herë që porosis?

Jo. Ngarkesa e cilindrit është një kosto një herë, herën tjetër nëse rirenditni të njëjtën dizajn të një çante, nuk ka më nevojë për ngarkesë cilindri. Cilindri bazohet në madhësinë e çantës tuaj dhe ngjyrat e dizajnit. Dhe ne do t'i mbajmë cilindrat tuaj për 2 vjet para se të renditni përsëri.

7, Cilat lloje të metodave të pagesës pranoni?

Normalisht depozitë 50% pasi të konfirmojmë dizajnin dhe pagesa të plota para dorëzimit. Ju mund të paguani me TT, kartë krediti, PayPal, Western Union, Sigurimi i Tregtisë, etj.

8, Po në lidhje me koston e transportit?

Kostot e transportit janë të ndryshme në përputhje me peshën totale dhe kushtet që ju zgjidhni. Normalisht për ngarkesat nën 100 kg, ju sugjerojmë të zgjidhni ekspres, si DHL, FedEx, UPS, etj., Nëse për 100-500 kg, transporti me ajër është më i mirë, ndërsa nëse mbi 500 kg, nga deti do të ishte një ide e mirë. Gjithashtu ne mund të bëjmë DDP për ju nëse dëshironi.

Ndryshimet e kostos së transportit në pesha, terma dhe kohë të ndryshme, ne do të gjejmë zgjidhjen më të mirë për ju para dorëzimit.

9, Cilat skedarë pranoni për dizajne?

Ne pranojmë AI, PDF, PSD, etj, çdo skedar që ju mund të tregoni dizajnet origjinale në shtresa. Gjithashtu ne mund të ndihmojmë për të krijuar një dizajn për ju.

10, A ofroni shërbim pas shitjes?

Po sigurisht. Së pari, ne do të kontrollojmë përsëri dhe përsëri para dorëzimit, duke përfshirë cilësinë, sasinë, paketimin, etj, dhe do të përpiqemi më të mirën tonë për të garantuar që ju të merrni çantat më të mira të paketimit. Pasi t'i merrni, ne mund t'ju japim sugjerime se si t'i mbushni, vulosni dhe t'i mbani ato. Përveç kësaj, sapo të ketë një problem cilësor në lidhje me çantat tona, Ne do të marrim të gjitha përgjegjësitë që duhet të marrim, të komunikojmë në mënyrë aktive me ju dhe të gjejmë zgjidhjen më të mirë për ju.

DUA T TO PUNONI ME NE?