• China flat bottom paper bag supplier

    Furnizues qese letre me fund të sheshtë Kinë

    Letra kraft është bërë nga tul kraft, zakonisht është ngjyrë kafe e lehtë, krem ​​ose ngjyrë e bardhë. Flexibleshtë fleksibël dhe i fortë, ka rezistencë të lartë në shpërthim, mund të përballojë tension dhe presion më të madh, është një material i mirë për paketimin. Përveç kësaj, për shkak se letra kraft është eko-miqësore dhe e riciklueshme, dhe e bukur, tani është gjithnjë e më e popullarizuar dhe promovuar.