• Customized OEM chips bag from China

  Çanta të personalizuara OEM nga Kina

  Mund të prodhohen çanta të ndryshme patate të skuqura, të tilla si çanta ngritëse, çanta të sheshta, çanta me fund të sheshtë, etj., Mund të jetë sipërfaqe prej xhami ose sipërfaqe mat, me ose pa zinxhir ose dritare, MOQ do të bazohet në madhësinë e çantës tuaj.
 • China wholesale plastic popcorn bag

  Kinë me shumicë qese plastike kokoshka

  Kokoshkat, si një nga ushqimet më të preferuara, janë mirëpritur gjerësisht në Evropë dhe Amerikë. Ndërsa për çantat me kokoshka me porosi, njerëzit preferojnë ngjyrën e verdhë si bazë, pasi e verdha është ngjyra që i pëlqen më shumë kokoshkat. Përveç kësaj, shumica e njerëzve preferojnë çantën e vulës së pasme si në fotot më poshtë. Për çantat e zakonshme të kokoshkave, njerëzit pëlqejnë ta kenë atë në sipërfaqe me shkëlqim, PET / FOIL-PET / PE, ndërsa ka disa qese kokoshka që duhet të mbushen me azot, atëherë materiali më mirë mund të jetë PET / FOIL-PET / CPP. Rreth trashësisë, meqenëse kokoshkat janë shumë të lehta, zakonisht 60 mikronë do të duken mirë dhe mjaftueshëm për t'u përdorur, por shumë njerëz pëlqejnë ta bëjnë çantën e tyre të duket në një cilësi më të lartë, kështu që ata përdorin 80 mikronë, 100 mikronë, 120 mikronë dhe madje edhe më të lartë.
 • Customized mylar beef jerkey bag

  Çantë jerkey e viçit të përshtatur mylar

  Shumica e njerëzve ende preferojnë çanta me dy rrota të kyçura me zinxhir, pa marrë parasysh me letër varaku ose pa fletë metalike, plastike ose letër, kryesisht atyre u pëlqen sipërfaqja mat, një zinxhir, diku një vrimë euro dhe një dritare. Trashësia nga 80-150 mikronë, normalisht 100 ose 120 mikronë do të jetë mjaft e mirë për t'u përdorur.
 • China high quality chocolate bag

  Qese çokollate me cilësi të lartë

  Për qeset me çokollatë, shumica e njerëzve pëlqejnë 2 lloje, ngrihen çanta me kyç dhe çanta anësore. Ju nuk mund të thoni se ndërsa është më i mirë, por nëse kapacitet i vogël, thjesht shkoni me çantë ngritëse, ndërsa për një kapacitet më të madh, çanta me gusetë anësore do të jetë një zgjedhje më e mirë.
 • China food grade candy bags supplier

  Furnizuesi i çantave të ëmbëlsirave të klasës ushqimore të Kinës

  Kur bëni çanta me ëmbëlsira, së pari duhet të dini se kush do t'ju blejë ëmbëlsira, atëherë duhet të bëni dizenjot e duhura për të tërhequr vëmendjen e tyre. Për shembull, shumica e fëmijëve nuk mund t'i rezistojnë tundimit të ëmbëlsirave, atëherë si t'i bësh fëmijët si ëmbëlsirat e tua, të bësh së pari çantën e duhur të ëmbëlsirave, sepse askush nuk e di se çfarë do të ketë brenda para se të hapin çantën. Çfarë u pëlqen fëmijëve? Ngjyra të bukura, kafshë, lule, të gjitha gjërat e mira.