Gati për të dërguar të gjitha madhësitë çantë kanabis

Përshkrim i shkurtër:

Kryesisht bëjmë punë OEM, që do të thotë se do të prodhojmë çanta në përputhje me llojin, madhësinë, materialin, trashësinë, shtypjen dhe sasinë e çantës. Ndërsa tani ka një nevojë më të madhe për çanta të gatshme për të dërguar, atëherë ne takojmë tregun dhe përpiqemi të bëjmë më të mirën për të bërë dizajnet dhe cilësinë më të mirë për ju.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Gati për të dërguar çantë kanabisi

Të gatshëm për të dërguar qese kanabisi Detajet e Produktit

Artikulli Gati për të dërguar të gjitha madhësitë çantë kanabis
Madhësia 0.5g, 1g, 3.5g, 7g, 28g ose të personalizuara
Materiali Sipërfaqe mat ose me shkëlqim me petë të rreshtuar ose të personalizuar
Trashësia 80-150 mikronë / anë ose të personalizuara
Karakteristikë Bllokimi me zinxhir, rreshtuar me fletë metalike, pengesë e lartë
Trajtimi i sipërfaqes Shtypje gravure
OEM po
MOQ 1000 copë

 Duke folur për gati për të dërguar çanta, ne kemi në madhësi 0.5g, 1g, 3.5g, 7g, 14g, 28g, etj. , rozal rozë, sorbet, limonadë, tangeray, collin ave, jefe, qumësht drithëra, xhelatti, tortë paund në Londër, gary payton, pshurr cheetah, tortë martese, litar newds, ëndërr blu, byrek me qershi, etj. Përveç kësaj, ne kemi të njëjtat gatime dhe etiketat runtz, të dy ngjitësit hologramë dhe ngjitësit e zakonshëm të letrës së bardhë. Dhe ka gjithnjë e më shumë modele të reja që vijnë.

 Për më shumë informacion, shikoni videon më poshtë:

Ose mund të drejtoheni në lidhjen më poshtë në Pinterest tonë të zgjedhni atë që ju pëlqen dhe na tregoni, ne do të këshillojmë sasinë dhe çmimin e aksioneve.

https://www.pinterest.com/beyinpacking/ready-to-ship-bags/

Teknikë e Ndryshme e Shtypjes

Për sipërfaqen e qeses, ne mund të bëjmë sipërfaqe mat, sipërfaqe me shkëlqim, gjithashtu mund të bëjmë shtypje në UV, vulë të artë, duke bërë që çdo dritare të pastër të ndonjë forme tjetër. Ndërsa e gjithë teknika e ndryshme e shtypjes varet nga preferenca juaj personale. Matt e bën çantën tuaj të duket si në një cilësi më të lartë, ndërsa me shkëlqim e bën çantën tuaj të jashtëzakonshme nga të tjerët. UV UV mund t'ju japë një shans që t'u tregojë njerëzve se çfarë doni të theksoni.

Nëse dëshironi të shihni të gjitha efektet e ndryshme, thjesht mos ngurroni të më kontaktoni, unë mund t'ju dërgoj mostra falas.

Shërbimi ynë

Kryesisht bëjmë punë me porosi, që do të thotë se mund të prodhojmë çanta sipas kërkesave tuaja, llojin e çantës, madhësinë, materialin, trashësinë, shtypjen dhe sasinë, të gjitha mund të personalizohen.

Ju mund të imazhizoni të gjitha modelet që dëshironi, ne marrim përsipër ta kthejmë idenë tuaj në çanta aktuale.


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni